ziedo

    NSUS biedrībā ik pa laikam nonāk dažādi ziedojumi  - drēbes lieliem un maziem, dažādi apavi, dažādas somas gan kundzēm, gan kungiem, kā arī rotaļlietas mazajiem.

    Viena tāda krava šodien aizceļo uz Lejasciemu un Gulbeni pie trūcīgajiem un maznodrošinātajiem cilvēkiem. Mani uzrunāja paziņa, kurai tajā pusē dzīvo radinieki un viņi ik pa laikam palīdz trūcīgajiem, daloties ar savām drēbēm un citām sadzīviskām mantām. Tad nu šoreiz bija iespēja biedrībā esošos ziedojumus nosūtīt, kā atbalstu tieši šīs puses cilvēkiem. Biedrība nesen bija saņēmusi ziedojuma kravu no Lielbritānijas un līdz ar to šis saņemtais atbalsts būs noderīgs Gulbenes novada pusē un Lejasciemā.

    Kopskaitā tika nosūtītas 5 lielas kastes ar drēbēm, somām, apaviem un 5 lieli maisi ar rotaļlietām mazajiem. Noteikti cilvēkiem/ģimenēm būs ko izvēlēties un tas viss būs noderīgs ikdienā.

    NSUS biedrībā nav pieejama liela noliktava, lai uzturētu lielus ziedojumu apjomus, kā arī Ķekavas novada pusē, kur atrodas biedrības birojs, īsti nav pieprasījuma pēc drēbēm un rotaļlietām, ko biedrība ir piedāvājusi dažādās sociālajās vietnēs, kā arī pašvaldības mājas lapā, līdz ar to labprāt varam palīdzēt citos novados.

    Prieks, ka tas viss kādam būs noderīgs! Paldies ziedotājiem no Latvijas un Lielbritānijas!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location