ziedo

Ziemassvētku dāvaniņas Urgas senioriem

   SIA "Aprūpes nams Urga" šogad piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas savai senioru saimei. Biedrība nepiedalījās centra svētku pasākumā bet saņem stāstu un bildes no centra.

Iedvesmojas no NSUS biedrības projektiem

    Iedvesmojoties no NSUS labdarības biedrības projektiem, arī pašu centru sociālie darbinieki realizē projektus pašu spēkiem, lai iepriecinātu, uzmundrinātu un padarītu ikdienu košāku centra ļaudīm. Tā notika arī aprūpes namā "Urga", kur tika noorganizēta "Skaistuma diena".

SIA "Aprūpes nams Urga" sapnīši

    SIA "Aprūpes nams Urga"  (57 cilvēki) piedalās NSUS biedrības atbalsta projektā "Eņģeļa pasts" - «.... arī vecie cilvēki sapņo!», kura ietvaros centra iemītnieki darīja zināmus savus mazākos un lielākos sapnīšus un savukārt biedrības atbalstītāji - Eņģeļi tos sapnīšus realizēja.

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv