ziedo

    NSUS biedrībā, jau kopš 2016. gada notiek atbalsta projekts "BRĪNUMKASTE", kura ietvaros tiek sniegts atbalsts to ģimeņu bērniem (kuri nevar atļauties lielos pirkumus skolai), mazajiem un lielākiem skolas gaitās doties priecīgiem, uzmundrinātiem un starojošiem, sagādājot kancelejas preces un skolai, ikdienai noderīgas lietiņas, kā arī kādas mantiņas sirsniņai, spēles gudrībai un grāmatas, kārumus.

    Projekts ir beztermiņa, jo palīdzība nepieciešama visa gada garumā. Nav jāgaida Ziemassvētki, skolas sākums, jeb kas cits, vienkārši sarūpē šo BRĪNUMKASTI un tā nonāks pie maznodrošinātajiem bērniem pagastos, pilsētās, ciemos un radīs prieku un pārsteigumu.

brinumkaste kekava

    28.05.2017. notiks "BRĪNUMKASTES" pasākums Ķekavas novada bērniem, kurā bērnu un viņu vecākus priecēs, izglītos, uzmundrinās Biedrības "Maigais suns" Kanisterapijas suņu meiteņu komanda Viktora Mucenieka pavadībā, kā arī bērnu saņems BRĪNUMKASTES, kuras sarūpētas gan no Latvijas atbalstītājiem, gan nākušas cilvēkiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas. Kastēs saturs ir dažāds, bet vērsts uz skolas lietām - kancelejas preces, grāmatas, atstarotāji, rotaļlietas, gardumi.

    Bērnu saraksts ir tapis sadarbībā ar Ķekavas novada sociālo dienestu - Ķekava un Daugmale.
    Par to, kā mums būs gājis, pastāstīšu pēc pasākuma, kurš notiks 28.05.2017. pl.: 12:00, Doles tautas namā, Ķekavā.

Pasākumā šoreiz BRĪNUMKASTES saņems 30 bērni no 15 ģimenēm:
Marks  3 g. / Roberts 6 g. / Edmunds6 g. / Jānis 6 g.v / Adriana  7 g. / Rodrigo 8 g. / Kristers g. / Gita 8 g. / Elīna 10 g. / Madara 8 g. / Mārtiņš 8 g. / Gints 3g. / Līga 5 g. / Daniels 9 g. / Emanuels 2 g. / Greisa 5 g. / Agate 8 g. / Zita 9 g. / Marta 3 g. / Gabriela 4.g. / Jānis 1 g. / Daniela 9.g. / Sintija 13.g.  / Arvis 1 g. / Oto 12 g. / Raivo 11 g. / Rodrigo 10 g. / Markuss 10 g. / Sindija 1 g. / Odrija 4. g. / Dāvids P. 9 g./

NSUS sadalosaa josla 02

Ir noticis BRĪNUMKASTES pasākums Doles tautas namā, Ķekavā.
Uz pasākumu ieradās bērni ar vecākiem, lai izbaudītu dienu kopā ar 3 foršajām suņu meitenēm un saņemtu Brīnumkastes, kuras sarūpēja labie Rūķi no Latvijas un arī ārpus Latvijas.

Par savām emocijām, lai stāsta paši pasākuma dalībnieki - bērni un viņu vecāki :)

Liels paldies Viktoram un Suņu meitenēm par ciemošanos un prieka radīšanu gan maziem, gan lieliem!
Liels paldies NSUS biedrības patronam Reinim Uzulniekam par atbalstu!
Liels paldies Labajiem Rūķiem - Līga Sediha un Co, par Brīnumkastēm, kuras atceļoja no Īrijas, kā arī Tatjanai Lucenko un Co par brīnumkastēm no Bauskas puses un visiem labajiem Rūķiem no Latvijas.
Liels paldies Doles tautas nama Andai, par atbalstu piešķirot telpas biedrības labdarības pasākumam.
Liels paldies Diānai Novickai (no Veiters korporācija) par ziedotajām lielajām krāsojamajām grāmatām.
Liels paldies Gundegai Vārpai (Latvijas Pasts) par atbalstu dāvanu iepakošanas procesā.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Tā mums gāja, ko var redzēt bildēs

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location