ziedo

    Šodien beidzot pienāca tā ilgi gaidītā diena, kura tika plānota jau šī gada sākumā, kad devos ciemos pie Daugmales senioriem ar nelielu prieka kravu. Šodien ne tikai saulaina un silta diena bet arī prieka diena, jo Daugmalē, Dienas centrā "Adatiņas" pulcējās seniori, kurus uzrunāju ar Ķekavas novada sociālā dienesta palīdzību un tieši pateicoties Līgai Voldekai.

    NSUS biedrībā ienāca dažādi ziedojumi - higiēnas preces, pledi, gultas veļa (jauna), končas, kafijas, tējas, grāmatas (jaunas), utt. kuri tika ziedoti senioru projektam. Dažādu apstākļu pēc atrāk nesanāca sarīkot šo braucienu, kā tikai šodien. Braucu ciemos ne tikai ar dāvaniņām uzmundrinājumam, bet arī ar skaistajām un gudrajām suņu meitenēm un viņu sainmieku Viktoru Mucenieku (biedrība "Maigais suns"). Ar Viktoru NSUS biedrība jau sadarbojas kopš 2016. gada un pa šo laiku ir radīts daudz prieka.
    Man prieks, ka varam kopā sagādāt patīkamus brīžus kundzēm un kungiem un to šoreiz atkal godam paveica 4 suņu meitenes, kuras tika sagaidītas ar ovācijām, smaidiem, prieka asarām. Savukārt Viktors atbildēja uz senioru jautājumiem par suņu kopšanu, audzināšanu, dresēšanu, barošanu un ieguldījumu veselības jomā. Seniori ir gana zinātkāri un atvērti šādām sarunām, par ko liels prieks.

    Kad suņu meitenes bija samīļotas, seniori saņēma pārsteiguma dāvaniņas ar praktiskām un ikdienā noderīgām lietiņām. Projekts Eņģeļa pasts arī Daugmalē priecēja cilvēkus. Pasākumā valdīja pozitīva gaisotne, čalošana un sirds atvērtība. Pēc dāvaniņu saņemšanas, visi kopā turpinājām čalot pie kafijas un tējas tasēm, kuras sarūpēja Līga Voldeka un Dienas centra "Adatiņas" vadītāja Ilva Strazdiņa.

    Pasākumā pārsteigumus saņēma 16 cilvēki: Beatrise (79), Aldona (70), Lillija (75), Jānis M. (75), Ilga (74), Inta (78), Valija (73), Velta (83), Molda (71), Maiga (72), Jānis B. (74), Nikolajs (72), Vilma (81), Irēna (69), Līga (78), Ilze (47).

   Pasākumā piedalijās arī NSUS biedrības patrons un mans brālēns Reinis Uzulnieks, par ko viņam liels paldies, jo biedrības ikdienā saņemu dažādu atbalstu sociālajos jautājumos, ņemot vērā viņa pieredzi, tie man ir ļoti noderīgi.

    Vēl viens pierādījums tam, ka kopā vara paveikt daudz labas lietas, iepriecināt un atbalstīt tos, kuriem šobrīd visvairāk nepieciešams uzmundrinājums, motivācija, prieka deva un vienkārši sirsnīgas sarunas.

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

1. VIDEO - NSUS biedrība / Daugmale / Seniori 160517 01
2. VIDEO - NSUS biedrība / Daugmale / Seniori 160517 02
3. VIDEO - NSUS biedrība / Daugmale / Seniori 160517 03

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location