ziedo

    Šodien, NSUS birojā tika sagatavotas 23 dāvaniņas (dāvanu kastes), kuras NSUS atbalsta projekta "TU NEESI VIENS" ietvaros tiks dāvinātas vientuļajiem, trūcīgajiem, saskumušajiem senioriem - 19 kundzēm un 4 kungiem Daugmalē (Ķekavas novads), lai iepriecinātu un uzmundrinātu un padarītu viņu ikdienu nedaudz krāsaināku.

   senioriem 01

    Dāvaniņas tapa no rezerves lietām, kuras tika saziedotas decembra beigās, kā arī janvāra un februāra mēnesī. Dāvaniņās ir pledi, gultasveļa, krūzītes, frotē dvielīši, vitamīni, svecītes, briļļu futlāri, ziepītes, higiēnas preces, saldumi, kafija, tēja un citas foršas lietiņas.

    Šobdrīd sociālā dienesta komanda gatavo sarakstu ar šiem cilvēkiem un tikšanās plānota Daugmales dienas centrā. Uz tikšanos plānots ņemt līdzi arī Viktora Mucenieka suņu meitenes (Kanisterapija), jo mums izveidojusies lieliska sadarbība un cilvēkiem šāda veida tikšanās ļoti patīk. Ceru, ka Viktora grafiks to atļaus :)

    Ticu un ceru, ka seniori būs priecīgi un kļūs par vēl vienu jauku dienu vairāk! :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

p.s. kā būs noritējis pasākums, par to stāstīšu vēlāk gan bildēs, gan video, kā tas parasti arī notiek NSUS biedrības projektos

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location