ziedo

Balvu pansionātam dāvanā Latvijas mākslinieces glezna

    NSUS labdarības biedrībai 2016. gada nogalē Latvijas māksliniece Ilze K. ziedoja savas 9 dažādas un skaistas gleznas, kuras biedrība dāvina paspārnē esošajiem centriem. Viena no gleznām -  "Vidusjūras sonāte" maijā aizceļoja un Balvu pansionātu un turpmāk priecēs šī pansionāta cilvēciņus.

Pansionāts "Balvi" saņem funkcionālās mēbeles

    Marta mēnesī, NSUS biedrību uzrunāja Balvu novada pašvaldības pansionāta "Balvi" direktore Jana Komane, jo pansijai bija nepieciešamas funkcionālās mēbeles.
    Šonedēļ, pansionāts "Balvi" saņēma divas multifunkcionālās gultas, podkrēslus un mīksto mēbeļu komplektu - dīvāns un divi atpūtas krēsli. Ņemot vērā, ka pansionātam bija nepieciešams mazs mēbeļu daudzums, tad pateicoties 3. NSUS biedrības kravai no Francijas, šāda iespēja pansionātam tika piedāvāta.

Jaunākais komentārs

Liga Uzulniece ir komentējis rakstu NSUS biedrība plāno atteikties no SLO statusa

Ir atsaukusies vēl kāda biedrība, kura bijusi sēdē 2007. gadā, piedzīvojusi to pašu, par ko rakstīts rakstā un kurai ir atteikts šis statuss. Un šādu biedrību ir un būs vēl dzudz. Tas nozīmē, ka visu šo gadu laikā sistēma un attieksme komisijai pret jaunajiem censoņiem nav mainījusies un netaisās mainīties.

Gaidam arī Tavu viedokli, ja tāds ir uz e-pastu: liga@nsus.lv