ziedo

    Jau ceturto gadu, NSUS labdarības biedrība organizē atbalsta projektu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem skolēniem - «Mana pirmā skolas soma» 2018, kura mērķis ir sarūpēt skolniekam vai tieši pirmklasniekam skolas somu, pildītu ar kancelejas precēm, lai būtu vieglāk uzsākt skolas gaitas.

    Šogad, kopējiem spēkiem ir izdevies atbalstīt 53 bērnus no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, jo palīgā nāca NSUS biedrības sadarbības partneri - Rokaižu aprūpes centra komanda, kas pārzin situāciju savā apkaimē, kā arī Aizputes novada sociālais dienests, kuri sadzirdēja manu aicinājumu un rūpējoties par saviem novada cilvēkiem, pieteica ģimenes projektam.

    Gan augustā, gan jau septembra pašā sākumā, ar Aizputes novada sociālā dienesta palīdzību transporta ziņā, viss sarūpētais aizceļoja uz Aizputi un nonāca ģimenēs, kurām bija nepieciešams atbalsts, skolas un bērnu dārza gaitas uzsākot. Pašas skolas somas pirmklasniekiem (pildītas ar kancelejas precēm un citām noderīgām lietām), mazās mugursomiņas bērnu dārza audzēkņiem, kā arī sporta aktivitātēm domātas mugursomas. Papildus tam visam klāt smaržīgs pārsteigums  - ziepītes, kā arī bērniem atstarojošās vestes, lai pamanāma un droša došanās uz skolu un atstarojošās vestes arī viņu vecākiem.

    Viss tika sarūpēts pateicoties NSUS biedrības atbalstītājiem: Renātei Lukjanskai, Diānai Novickai, Tatjanai Lucenko,  Warren Wilson College (ASV) komandai, Latvijas samariešu apvienībai, SIA Greenum, Daiļrade Expo SIA un citiem ziedotājiem.

    Projekts turpinās un tupināsies visa gada garumā, ja tam būs finanses vai tiešie skolas somu un kancelejas ziedojumi, kā tas notiek katru gadu, jo biedrībā tikai retais projekts īstermiņa un sezonāls. Visi labdarības projekti ir visa gada garumā.

Pateicībā,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

p.s. plānotas arī skolas somu jauno saimnieku bildes, bet tās pēčāk.

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location