ziedo

    NSUS biedrībā ienāca lūgums no Aizputes novada, ka nepieciešama palīdzība kādai ģimenei un tieši jaunajai māmiņai, kurai drīzumā gaidāms trešais mazulis. Nepieciešamais atbalsts - guļamie rati, gultiņa, zīdaiņu drēbītes un citas lietas.
    Uz lūguma brīdi NSUS biedrībā jau bija šīs lietas, ko bija ziedojuši biedrības atbalstītāji un šis mantas gaIdīja savus jaunos saimniekus, kā arī citas mantas biedrības noliktavā ienāca pēc lūgums publicēšanas NSUS sludinājumu vietnē.

     Līdz ar to ilgi palīdzība nebija jāgaida un drīz vien (25.08.17.) ceļā devās sekojošas mantas:
1. Forši guļamie rati, transformējami sēžamajos, utt.
2. Gultiņa+matracītis
3. Bērnu ritenītis
4. Zīdaiņu drēbītes
5. Rotaļu laukums
6. Šūpuļkrēsliņš
7. Drēbes 2 un 4 gadi meitiņām
8. Citi sīkumi

    Tam visam atbrauca pakaļ NSUS biedrības sadarbības partneri un nogādāja uz Aizputes novadu māmiņai. Sadarbībā ar SIA Pansionāts Rokaiži vadītāju Edīti Lasmani, Aizputes sociālo dienestu un NSUS biedrības atbalstītājiem, esam spējuši sniegt atbalstu vēl vienai no Latvijas ģimenēm un tas priecē.

    Mums kopā ir izdevies un paldies Agnesei Miknei, Inesei A., Trūpai Veronikai un vēl vienai mammai, kura ziedoja ritenīti.

    Iespējams būs arī bildes no brīža, kad saņemts sūtījums, bet nesolu :)

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

 

Saņemtas bildes un pateicība no ģimenes, kurai esam palīdzējuši un no Aizputes novada sociālā dienesta vadītājas Ievas Alfuses.
CITĒJU:
Paldies par sagādātajām mantām mūsu novada iedzīvotājai Ievai. Ieva un viņas ģimene saka Jums un Jūsu organizācijai sirsnīgu un mīļu paldies! Šī palīdzība ir neizmērojami sirsnīga un ģimeni atbalstoša. Ievas mazās meitiņas ir priecīgas par jaunajām mantiņām. Ikviena no jauniegūtajām mantām ir atradusi savu pielietojumu mūsu mājās!
Vēlreiz liels liels paldies!

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location