ziedo

Sniegts atbalsts Talsu novada 38 ģimenēm

    Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojoties ar Talsu novada sociālā dienesta komandu, pēc NSUS biedrības pieprasījuma tika saņemts pieteikums no 38 Talsu novada trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm, par iespēju saņemt bērniem domātas zeķubikses un legingus dažādos izmēros un krāsās.

Kandavas internātskolas bērni saņem pārsteigumus

  Kandavas internātskolas 1. klases skolēni (21) piedalījās NSUS biedrības labdarības projektā "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018" un saņēma dāvaniņas, skolai noderīgas un praktiskas lietiņas un kādu pāreigumu.

Sniegts atbalsts Aizputes novada māmiņai

    NSUS biedrībā ienāca lūgums no Aizputes novada, ka nepieciešama palīdzība kādai ģimenei un tieši jaunajai māmiņai, kurai drīzumā gaidāms trešais mazulis. Nepieciešamais atbalsts - guļamie rati, gultiņa, zīdaiņu drēbītes un citas lietas.
    Uz lūguma brīdi NSUS biedrībā jau bija šīs lietas, ko bija ziedojuši biedrības atbalstītāji un šis mantas gaIdīja savus jaunos saimniekus, kā arī citas mantas biedrības noliktavā ienāca pēc lūgums publicēšanas NSUS sludinājumu vietnē.

Talsi / Sniegts sociālais atbalsts Sandrai K.

    Projekts pabeigts!

    Šonedēļ sniegta neliela sociālā palīdzība Talsu novada pusē.
    Sandrai K. ir audzējs un šī iemesla pēc ir ļoti zaudēts svars, kā arī sieviete palikusi ļoti salīga. Viņas lūgums bija apģērbs, kas derētu šobrīd, siltas zeķes un apavi, kā arī cita palīdzība.