ziedo

    Projekts pabeigts!

    Foršās suņu meitenes šodien ciemojās pie cilvēkiem Ķekavas sociālajā aprūpes centrā. Šī bija jau otrā tikšanās reize, kad suņu meitenes brauca iepriecināt centra iemītniekus.
    Jauka atkalredzēšanās, smaidi, čalas ….. viss, kas priecē, uzmundrina, motivē, liek acīm iemirdzēties.

    Ieradāmies centrā pusdienu laikā, kad iemītnieki pusdienoja un tad nu suņu meitenes labprāt apstaigāja visus un pārliecinājās, ka visi būs labi un garšīgi paēduši un varēs nodoties pozitīvajam un uzmundrinošajam pasākumam.
    Kopā sanāca aprūpes centra iemītnieki un dienas centra cilvēki, lai baudītu “pūkaino” 4 suņu meiteņu kompāniju. Šādas dienas ir ļoti nepieciešamas šiem cilvēkiem un patiesībā ik pa laikam arī katram no mums tas būtu nepieciešams.
    Tie kuri ir sadrūmuši-sāk smaidīt. Tie, kuri mazkustīgi, sāk kustēties un tiekties pretī šiem gudrajiem un mīļajiem suņiem. Tie, kuri ārēji nesatricināmi – atmaigst un sirdis atveras.
    Uz grīdas tika klāta sega un ik katrs , kurš gribēja, varēja apsēsties, jeb apgulties un samīļoties ar suņiem. Katrs no iemītniekiem varēja izpausties savās kustībās, emocijās, un saņemt visu pozitīvo un ārstējošo enerģiju no suņu meitenēm, tām pieskaroties un tās glaudot.
    Kāda kundze, masējot ar kājām sunīša muguru, sasildīja savas kājas, kuras nemitīgi salstot.
    Suņu meitenes arī devās uz istabiņām pie guļošajiem cilvēkiem, jo šādas tikšanās viņiem ir ļoti svarīgas, ārstējošas, uzmundrinošas.

    Šodiena bija viena varenjauka un uzmundrinoša diena mums visiem, kuri bija pasākumā.

    Liels paldies Viktoram Muceniekam un viņa gudrajām suņu meitenēm Aurora (Aura), Barbelo (Bārbija), Gesi, Dushese (Dūja) par šo apciemojumu un superīgas dienas radīšanu!

    Ķekavas SAC raksts

Līga Uzulniece

3 Video ir atrodami un skatāmi NSUS Videotēkā

p.s. šo pasākumu finansēja pats Ķekavas SAC

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location