ziedo

    “Mēs savam klientam dodam daudz vairāk iespēju, nekā vientuļa gulta”
    Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Rūjienas senioru māja” iejūtīga un profesionāla komanda rūpējas par senioriem kopš 2010 gada. Rūjienas senioru mājā ir pieejams ģimenes ārsts, zobārsts un protezētājs, ķirurgs, radiologs (rtg un US izmeklējumi), urologs, neirologs, kardiologs, fizioterapeits, tehniskais artopēds. Ir noslēgti līgumi par pakalpojuma nodrošināšanu ar novadu pašvaldībām Vidzemē un Rīgas pilsētas sociālo dienestu.


Īslaicīgā un ilglaicīgā aprūpe
    Mēs strādājam, lai nodrošināt senioriem pilnvērtīgas un skaistas vecumdienas “Rūjienas senioru mājā”. Apmācītais, laipnais un rūpīgais personāls rūpēsies par Jums vai Jūsu tuvinieku. Klients tiks nodrošināts ar kvalitatīviem sadzīves apstākļiem un dzīvojamo platību vienvietīgā, divvietīgā vai trīsvietīgā mēbelētā istabiņā.
Mēs piedāvājam ļoti saturīgas un aktīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Mūsu seniori vingro, dzied, aizrautīgi spēlē bingo un citas spēles, apmeklē kultūras pasākumus un nodarbības. Bieži ejam pastaigās svaigā gaisā.

Rehabilitācija
    Mēs varam palīdzēt klientiem, ja nepieciešama kustību atjaunošana pēc operācijām, imobilizācijām, endoprotezēšanas, saišu un muskuļu sastiepumiem, u.t.t. Fizioterapeitam ir iespējas palīdzēt klientiem pēc insulta, perifēriem nervu bojājumiem, atveseļošanās posmā pēc miokarda infarkta un dažādām sirds operācijām, kā arī elpošanas sistēmas funkciju uzlabošanā pie akūtām un hroniskām plaušu slimībām. Mūsu speciālisti ir izstrādājuši vingrinājumu kopumu, kas īpaši ir piemērots senioriem, kā arī klientiem ratiņkrēslā.

Īpašā aprūpe senioriem, kas cieš no kognitīvās disfunkcijas
    Mierīga, droša vide, un apmācīts personāls, kurš pielāgojas katram klientam, ir mūsu panākuma atslēga, lai dementā persona nezaudētu savu integritāti. Aprūpes mērķis ir pēc iespējas ilgāk atbalstīt klienta neatkarību un patstāvību. Mēs palīdzam klientam saglabāt pašcieņas izjūtu, pēc iespējas iesaistīsim klientu pašaprūpes veikšanā. Pavadīsim klientu pastaigās svaigā gaisā un apmeklējot dienas centra organizētās aktivitātes (īpašas nodarbības, mūzikas terapija), kas ļaus senioram saglabāt dzīves kvalitāti un viņa drošo brīvību.

Paliatīvā aprūpe
    Paliatīvās aprūpes pamatelementi ir agrīna sāpju diagnostika, ārstēšana un rehabilitācija. Mēs nevaram ne paātrināt ne aizkavēt aiziešanu no šīs pasaules, taču mēs centīsimies apstiprināt dzīves vērtību, aiziešanu uzskatot par dabisku procesu un nodrošinot iespējami labāku dzīves kvalitāti līdz pat aiziešanai no šīs pasaules.

vairak poga

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location