ziedo

    Kāpēc saku - 2017. gada projektu brīnums? Šogad, kā nevienu citu gadu, NSUS biedrības labdarības projektos piedalās liels skaits Latvijas uzņēmumu komandas, skolu klasīšu komandas, bērnu dārzu komandas, deju kopas un dziedātāju kolektīvi.

    Tas attiecas gan un NSUS vispasaules atbalstu projektu ""Eņģeļa pasts" ... arī vecie cilvēki sapņo", un vēl vairāk uz projektu "Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018".

    Ir komandas, kuras piedalās jau otro gadu pēc kārtas, kas ļoti priecē. Tas tikai nozīmē to, ka projekts ir uzrunājošs, iecienīts, rada gandarījumu par padarīto un ir vēlēšanās no jauna piedalīties.
    Un neiztrūkstoši projektos piedalās ģimenes ar bērniem, draugi, domubiedru grupas. Projekts uzrunā, satuvina, liek darboties vienā virzienā un par labu citiem. Ģimenēm ar bērniem šī ir lieliska iespēja mācīt savus ķiparus dalīties, rūpēties par tiem, kuriem ir krietni mazāk prieka un iespēju.

    Uzņēmumu komandas un deju kolektīvi gatavo ne tikai dāvaniņas vienam veselam centram, visiem iemītniekiem, bet arī plāno doties personīgi ciemos ar svētku koncertu/pasākumu. Tas ļoti atvieglo manu šī gada projektu pasākumu plānošanu, jo šogad ir tik daudz centru pieteikušies, ka es viena pati nemaz fiziski nespētu būt ciemos pie visiem projektu dalībniekiem/centriem, kuri atrodas visās Latvijas malu malās.

    Aicinu arī citus uzņēmumus piedalīties šogad NSUS labdarības projektos, jo komandā var izdarīt vairāk un prieku radīt lielākam cilvēku skaitam aprūpes centros, pansionātos, vecoļaužumajās.

    Ziemassvētku vecīša darbnīca 2017/2018
    Eņģeļa pasts ".... arī vecie cilvēki sapņo"

Liels paldies par Jūsu visu atbalstu!

Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location