ziedo

    Vēlos "pateikties" visiem, kuri ar abrīnojamu regularitāti vēlas mani mācīt dzīvot, "vadīt" manu NSUS labdarības biedrību, mainīt manus gadiem izstrādātos projektus, to pamatprincipus un noteikumus, kuri zina, kā ir labāk, kad ir labāk, utt.

    Es apņemos turpmāk vairs nepiedalīties šādās diskusijās un tam netērēt laiku, jo neviens no "skolotājiem" nekad nedz zinās, nedz sapratīs cik daudz un kas ikdienā tika, tiek darīts jau daudzu gadu garumā (17 gadus), lai tagad par to spriedelētu. Neviens no Jums nezin neko par manu ikdienu un darbošanos (zin tikai retais).

    Neviens no Jums nav bijis ar mani kopš 2000. gada, kad es šo darbošanos sociālajā jomā tikai sāku un viena pati braucu uz pirmo bērnu namu, tāpēc Jums nav nekādas nojausmas, cik pudu sāls apēsts, cik asaru izliets, cik reizes padevos un atkal saņēmos, cik naktis negulētas un cik tūkstošiem skaidrojošo un atskaišu rakstu un epastu uzrakstīts, kā arī cik potenciālo sponsoru uzrunāts un cik atteikumu vai klusuma saņemts. Kā arī cik pansiju, aprūpes centru, bērnu namu un privātpersonu apbraukāts un izzināts.

atslega

    Neko jaunu neviens no "skolotājiem", "runātājiem", "mācītājiem" man nav pateicis, tikai runājis un runājis. Ir arī bijuši tādi, kuri zvana vai raksta, gari un plaši runā, piedāvā it kā atbalstu, prezentē sevi, kā lielisku sociālās jomas pārzinātāju, runā par tikšanos klātienē un tad pazūd.....

    Ar šādu situāciju saskaros ne tikai es, arī mani sadarbības partneri - biedrību dibinātāji/vadītāji.

    Tieši tāpēc es sen vairs neuztveru runātājus...... UZTVERU UN UZTVERŠU TIKAI UN VIENĪGI REĀLUS DARĪTĀJUS, jeb cilvēkus, kuri runā patiešām par lietu nevis vispārīgi filozofē.

    Citēšu pati sevi: Ja, Tu nevari "nostaigāt" cita cilvēka "zābakos" viņa dzīves ceļu, tad labāk nespriedelēt par šī cilvēka dzīvi!
    Jā, man tie "zābaki noplīst"...... un nākas ņemt nākamos zābakus un turpināt iesākto ........

    Mans ieteikums "skolotājiem", "runātājiem", "mācītājiem" - DIBINIET SAVU LABDARĪBAS BIEDRĪBU, NOSTRĀDĀJIET NO SIRDS UN DVĒSELES VISMAZ 5 GADUS VIENS PATS (administrēšanā), realizējiet vairāk kā 100 lielākus vai mazākus labdarības projektus, ieguldiet visu savu privāto naudu to nežēlojot un ja tad vēl pastāvēsiet un būsiet motivēts darboties talāk, tad labprāt satiktos ar Jums pie kafijas tases un uzzinātu JŪSU PANĀKUMU ATSLĒGU! :)

    Ir tikai divi varianti - JA VĒLIES - piedalies manos labdarības projektos, JA NEVĒLIES - netērē ne savu, nedz manu laiku! :)
    Par mani runā mani darbi, kurus daru no sirds ... un protams, ka ne bez projektu dalībnieku atbalsta, par ko liels paldies!

Uz tikšanos!
Līga Uzulniece
NSUS Biedrības dibinātāja/vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location