ziedo

    Vieglākai komunikācijai, operatīvākai informācijas apmaiņai un pārskatāmībai, NSUS lielākie labdarības projekti ir izvietoti Facebook vietnē, atsevišķās lapās, kurās tiek izvietota visa operatīvā informācija.

    Ņemot vērā, ka NSUS biedrības projekti ir auguši skaita ziņā un kļuvuši apjomīgāki, kā arī dalībnieki projektos ir kļuvuši manāmi vairāk, tad visa apziņošana par Lielajiem projektiem notika, notiek un notiks tikai caur šīm Facebook lapām. Tas pats arī attiecas uz pašu NSUS biedrības operatīvo informāciju.

   Ja esi nolēmis piedalīties kādā no NSUS biedrības projektiem, tad nepieciešams Obligāti pievienoties konkrētā projekta Facebook lapai, lai būtu informēts par visām aktivitātēm, mainīgo informāciju un jaunumiem. Apziņošana par projekta virzību un jaunumiem ar e-pastu palīdzību projektos nenotiek, lielo dalībnieku skaita pēc.

Facebook
    Pirms piesakies kādā no NSUS biedrības projektiem, apdomā, padomā un iepazīsties ar projekta noteikumiem un citu informāciju, lai viss būtu skaidrs un nekas nekavētu dalību tajā. Katram projektam ir savi termiņi un, ja jūti, ka nepaspēsi tajos iekļauties, tad labāk nepiedalīties, lai nekavētu projekta gaitu un nesarūgtinātu projekta dalībniekus (bērnus, jauniešus, seniorus).
    Jāņem vērā, ka viss, kas tiek sarūpēts NSUS biedrības labdarības projektiem, ir pašu spēkiem un resursiem jānogādā biedrības birojā - Nākotnes ielā 2, Ķekavā vai projektā norādītajā adresē. Biedrība nebrauc pakaļ ziedojumiem un ziedojuma nogādāšana NSUS birojā vai projektā norādītajā adresē ir Tava artava katrā konkrētā labdarības projektā.

    Ja patiešām vēlies sekot līdzi NSUS biedrības projektiem, piedalīties tajos un saņemt visu jaunāko informāciju, tad Tev jāpievienojas NSUS biedrības vadītājas profilam / NSUS biedrības profilam / kā arī konkrētā projekta profilam Facebook vietnē.

NSUS biedrības Lielie projekti:
1. Ziemassvētku vecīša darbnīca 2016/2017 NSUS
2. Eņģeļa pasts / No Sirds Uz Sirdi
3. BRĪNUMKASTE / No Sirds Uz Sirdi
3. Labdarības akcija - Sapņu ķērājs / NSUS
4. NSUS Biedrības Gaisa Balonu Festivāls

Uz sadarbību labdarības projektos,
Līga Uzulniece
NSUS biedrības vadītāja

Komentāri (0)

Par šo rakstu vēl nav komentāru

Atstājiet savu komentāru

Komentējiet, kā viesis. Reģistrējaties vai ienāciet savā kontā.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location